4.33 5 üzerinden
4.33
Udemy'de 52 yorum

ChatGPT & Yapay Zeka : Sıfırdan Zirveye Prompt Mühendisliği

ChatGPT ile Hayatınızı Kolaylaştırın: Yapay Zeka Asistanınızı Etkili Bir Şekilde Kullanma Rehberi & Sürekli Güncelleme
Öğretmen:
Hakan Oz
538 öğrenci kaydoldu
Prompt mühendisliği tekniklerini uygulayarak, ChatGPT'nin daha iyi cevaplar vermesini sağlamayı öğreneceksiniz.
ChatGPT ile daha etkili iletişim kurmanın yollarını keşfedecesiniz ve farklı senaryolarda nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili bilgilere ulaşabileceksiniz.
ChatGPT Entegrasyonlu Kişisel & Profesyonel Chatbot Nasıl Oluşturulduğunu öğreneceksiniz.
ChatGPT Eklentileri (Plug-ins) ile ilgili bilgilere sahip olucaksınız ve her eklentiden nasıl faydalanabileceğinizi keşfedeceksiniz
ChatGPT'yi Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Asistanı olarak kullanmayı öğreneceksiniz.
ChatGPT ve Yapay Zeka ile ilgili temel kavramlar ve ilgili bilgilere erişebileceksiniz.
SÜREKLİ olarak güncellenen ders programı, Yapay Zeka ile ilgili gelişmeler sürekli olarak ders programına eklenecektir.
Sosyal Medya & Dijital Pazarlama: ChatGPT ile hedef kitlenize yönelik içerikler, reklam kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olacak bilgilere erişebileceksiniz.
ChatGPT'yi günlük hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi ve hem kişisel hem de profesyonel yaşantınızda size zaman kazandıracak bilgileri öğreneceksiniz.
Etkili Yapay Zeka Operatörlüğü ile içerik oluşturmayı, uzun okuma metinlerini sentezlemeyi ve doğru formda cümle kurmanın ne kadar önemli olduğunu öğreneceksinz
ChatGPT'nin potansiyelini arttıracak farklı yazılım ve Google Eklentileri hakkında bilgi sahibi olucaks
Yapay Zeka ile ilgili içerik üreten diğer içerik üreticilerin videolarına bu kurs içersinde toplu olarak ulaşabileceksiniz.
Yapay Zeka ile ilgili Türkçe ve İngilizce bilimsel ve faydali makalelere ulaşabileceksiniz.
Gerçek hayatta ChatGPT gibi yapay zeka modellerinden nasıl faydalanabileceğinizi öğreneceksiniz.
Gerçek hayatta ChatGPT'yi kullanarak profesyonel ve özel hayatınızı nasıl daha iyi bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yapay zeka ve ChatGPT gibi teknolojiler hakkında son zamanlarda sıkça duymuş olabilirsiniz. Ancak, bu konulara ilgi duyuyor olsanız bile, nereden başlayacağınızı ve nasıl kullanabileceğinizi bilemeyebilirsiniz.

Bu kurs, Yapay Zeka ve ChatGPT konusunda adım atmak isteyenler için tasarlandı. Belki yapay zeka modelleri kullanmaya çalıştınız ancak beklediğiniz sonuçları elde edemediniz veya ChatGPT’nin farklı konular hakkında yazdıklarıyla karşılaştınız. Bu kurs, sizlere yapay zeka modellerini daha iyi anlama ve bu teknolojilerle daha iyi iletişim kurma fırsatı sunuyor. Bu sayede ChatGPT öncesinde 10 günde tamamladığınız işlerinizi sadece 45 dakikalık bir süre içersinde gerçekleştirmek mümkün.

Yapay zeka, teknoloji dünyasında hızla gelişiyor ve önümüzdeki 10 yıl içinde hayatımızın her alanında daha fazla var olacak. Bu gelişmeleri takip etmek ve yapay zeka modellerini kullanarak işlerimizi daha hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için, yapay zeka ve ChatGPT konusunda uzmanlaşmak önemlidir. Bu kurs, hem kişisel hem de profesyonel hayatınızda yapay zeka modellerinden faydalanmanıza yardımcı olacak.

**Bu kursa SÜREKLİ olarak GÜNCEL videolar eklenmeye devam edicektir.

Bu kursun ilk bölümünde, Yapay Zeka ve ChatGPT hakkındaki temel kavramları öğreneceksiniz. Bu bölüm, yapay zeka teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak ve teknolojiyle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacak.

Prompt Mühendisliği bölümünde, 50 sayfalık bir kılavuzla birlikte prompting tekniklerini öğreneceksiniz. Bu bölümde, ChatGPT’den nasıl daha iyi çıktı alabileceğinizi öğreneceksiniz ve sonuç olarak işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayacak ve verimliliğinizi artırabileceksiniz.

ChatGPT Eklentileri (Plug-ins) bölümünde, eklentilerin fonksiyonlarini ve gerçek hayatta bize nasıl yardımcı olabilir konularını öğrenebileceksiniz. Wolfram – Zapier – Webpilot gibi eklentileri kullanarak 10 saatte gerçekleştirdiğimiz araştırmaları 30 dakika içersinde gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz

ChatGPT’den Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Asistani olarak faydalanmayı öğrenerek kendi işletmeniz veya Dijital Pazarlama uzmanı olarak faydalanabileceğiniz bilgilere ve hazir Prompt (Komut)’lara ulasabileceksiniz. Facebook reklamlarını profesyonel istatistik eklentilerine analiz etmeyi ve ardından da kampanyalarınızı nasıl optimize edebilceğinizi öğreneceksiniz

Kursun diğer bölümlerinde, yapay zeka ve ChatGPT ile ilgili 3. parti uygulamalar hakkında bilgi alacaksınız. Bu kaynaklara erişim sağlayarak, günlük işlerinizi daha kolay ve verimli bir şekilde yapabileceksiniz.

Kod bilgisi olmadan ChatGPT Entegrasyonlu Chatbot Oluşturma bölümü de eklenmiştir.

Dis kaynaklar bölümünde, ChatGPT’nin günlük hayatta nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi edineceksiniz.Bu bolumde yapay zeka ile e-ticaret – freelancer is fikirleri – robot kodlamak gibi farkli icerikleri bir araya getirdim ve sizlerinde yapay zeka ile ilgili gelismelerinde ne kadar farkli farkli alanda oldugunu gostermek istedim, bu teknolojinin hayatımızdaki farklı yönlerine daha iyi anlayış kazandıracak.

Son olarak, kurs içeriğinde İngilizce kaynaklar da bulunuyor. İngilizce, yazılım dünyasında en önemli dillerden biridir ve işlemlerden yapay zeka uygulamalarına kadar birçok alanda kullanılır. Bu nedenle, kurs içeriğinde İngilizce kaynaklar da yer alarak, yapay zeka alanında kendinizi geliştirmeniz için İngilizce bilmeniz gerektiğini vurguluyoruz. Bu bölümde SAAS için hazırladığım bir Chatbot’un Ingilizce olarak sunum videolarina da erisebileceksiniz.

Kurs içeriği, yapay zeka teknolojileri hakkında temel bilgileri içerirken, daha derinlemesine bilgi edinmek isteyenler için de kaynaklar sunar. Böylece, yapay zeka teknolojileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bu alanda kariyer yapmak isteyenler için de önemli bir başlangıç noktası olabilir.

Kurs boyunca sizler ile sunlari paylasiyor olucagim :
+ 7 adet PDF (200+ Sayfa)
+ 500+ Prompt Listesi ( ChatGPT – Midjourney – DALL-E 2)
+ Yapay Zeka ile ilgili takip edebileceginiz Telegram Kanalina Erisim
+ Google Eklentileri

+ 190 Farkli Yapay Zeka Araci listesi ve Aciklamalari
+Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Pazarlamasi Promptlari

Kursta görüşmek üzere, iyi öğrenmeler dilerim!

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.3
4.3 5 üzerinden
52 Yıldız

Detaylı Oylama

Yıldız 5
26
Yıldız 4
13
Yıldız 3
10
Yıldız 2
1
Yıldız 1
0
1a1c249daa27a1f4d3350890a081a718
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

10 saat isteğe bağlı video
25 makale
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim
Tamamlama Sertifikası

Arşiv

Danışmanlık Hizmeti Çalışma Saatleri

Monday 10.00 am - 15.00 pm
Tuesday 10.00 am - 15.00 pm
Wednesday 10.00 am - 15.00 pm
Thursday 10.00 am - 15.00 pm
Friday 10.00 am - 15.00 pm
Saturday Closed
Sunday Closed
Layer 1